هزینه جراحی پروتز سینه در تهران سال 1403

هر سال مبلغ خدمات جراحی های زیبایی درصد بسیار زیادی افزایش پیدا می کنند و این هم به دلیل افزایش مبلغ ارز می باشد. از همین رو قیمت جراحی کاشت پروتز سینه یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که افراد پیش از انجام عمل زیبایی تمایل به دانستن آن دارند و بر اساس آن تصمیمات خود را می گیرند. هزینه جراحی پروتز در سینه در سال های پیشین یعنی 1401 و 1402 به طور تقریبی رقمی بین 47 تا 63 میلیون تومان بود که به طور طبع در سال 1403 با افزایش هزینه ها به خصوص دلار این هزینه افزایش یافته است. اما باید گفت که عواملی وجود دارند که باعث افزایش قیمت و هزینه عمل بزرگ کردن سینه در تهران می شود و هزینه نهایی زمانی مشخص می شود که بیمار معاینه گردد. از همین رو برای اطلاع از هزینه نهایی عمل پروتز سینه در سال 1403 باید به صورت حضوری به پزشک مراجعه کنید. اما با دانستن عواملی که در ادامه بیان خواهیم کرد می توانید تا حدودی با هزینه سال های پیش رو آشنا شوید.

 

هزینه پروتز سینه در تهران - دکتر رضا رفیع

 

هزینه جراحی پروتز سینه در تهران

عمل افزایش حجم و سایز سینه ها با کاشت ایمپلنت به دلیل مهارت خارق العاده بهترین جراح پروتز سینه در تهران بیشتر از سایر شهر های کشور انجام می شود. خرید ایمپلنت در تهران آسان تر و امکانات بهتری در اختیار متقاضی قرار می گیرد ، از همین رو هزینه انجام جراحی بزرگ کردن سینه در تهران نسبت به سایر شهر های ایران بیشتر است. مبلغ نهایی جراحی با توجه به موقعیت مکانی ، مرکز جراحی ، مطب یا کلینیک و از همه مهم تر مهارت و تجربه جراح است. بخشی از هزینه مربوط به جراح و کادر درمانی او است و بخشی دیگر مربوط به برند انتخابی پروتز که در ادامه در رابطه با آن صحبت خواهیم کرد.

برای دریافت نوبت از بهترین دکتر پروتز پستان تهران دکتر رضا رفیع و همچنین اطلاع از هزینه های سال جدید می توانید فرم تماس زیر را پر کنید تا سریعا با شما تماس گرفته شود.

قیمت خرید برند های مختلف پروتز پستان

باید بدانید که ایمپلنت ها باید توسط بیمار تهیه شوند ، البته برخی از پزشکان ایمپلنت هایی را خریداری کرده و آن ها را برای سهولت کار در اختیار بیماران خود قرار می دهند و در نهایت هزینه را از بیمار دریافت می کنند. باید بدانید که قیمت خرید مارک های پروتز سینه به برند و اندازه آن ها بستگی دارد.

نام برند نوع پروتز قیمت تقریبی (میلیون تومان)
منتور سیلیکونی 16 تا 22
موتیوا سیلیکونی 15 تا 20
آلرگان سیلیکونی 14 تا 18
پلی تک سیلیکونی 12 تا 16

آیا سایز های مختلف ایمپلنت سینه قیمت متفاوتی دارند؟

همانطور که می دانید ایمپلنت ها در اندازه ها و سایز های مختلفی تهیه و تولید می شوند. این موضوع ممکن است از نظر شما هیچ تاثیری بر روی هزینه نداشته باشد اما کاملا اشتباه فکر می کنید چرا که مواد به کار رفته در تولید آن متفاوت می باشد. به عبارتی دیگر هر چه سایز پروتز بیشتر باشد مبلغ خرید آن نیز افزایش پیدا می کند. قیمت سایز های مختلف ایمپلنت پستان در برند های مختلف نیز متفاوت می باشد چرا که عواملی مانند مواد استفاده شده و تکنولوژی تولید در این مورد تاثیر می گذارند. به گونه ای که ممکن است قیمت یک سایز مشخص در دو برند متفاوت باشند. 

برای اطلاع دقیق از قیمت برند ها و سایز آن ها می توانید با شماره تماس  02188042494   و شماره موبایل 09192703400  تماس بگیرید.

عوامل موثر در تعیین مبلغ جراحی پروتز سینه

هزینه جراحی پروتز سینه تحت تأثیر عوامل متعددی قرار می ‌گیرد که درک و توجه به آنها می ‌تواند برای افرادی که قصد انجام این نوع جراحی را دارند، بسیار مفید باشد. در ادامه به برخی از این عوامل می‌ پردازیم:

  • نوع پروتز: نوع پروتز مورد استفاده می ‌تواند تأثیر زیادی بر هزینه داشته باشد. هزینه‌ های تولید و خرید نوع سلیکونی و سالین پروتز ممکن است متفاوت باشد.
  • جراح و تیم پزشکی: تجربه و شهرت جراح و تیم پزشکی می ‌تواند هزینه جراحی را تحت تأثیر قرار دهد. جراحان با تجربه و شهرت بیشتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.
  • مکان و مرکز جراحی: هزینه ‌های جراحی پروتز سینه ممکن است بسته به مکان و مرکز جراحی متفاوت باشد. مراکز جراحی در مناطق با هزینه زندگی بالا معمولاً هزینه‌ های بیشتری دارند.
  • هزینه‌ های اضافی: هزینه‌ های اضافی مانند هزینه‌ های بیمارستانی، خدمات پسا جراحی ، داروها و تجهیزات پس از جراحی نیز می ‌تواند به هزینه کل اضافه شود.
  • اندازه و شکل پروتز: اندازه و شکل مورد نظر پروتز نیز می‌ تواند هزینه را تحت تأثیر قرار دهد. پروتزهای با اندازه بزرگتر یا شکل خاص ‌تر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.

هزینه ‌های مربوط به تست ‌ها و مشاوره: قبل از جراحی ، ممکن است نیاز به تست ‌ها و مشاوره ‌های پزشکی داشته باشید که نیز هزینه ‌های خود را دارند.

بهترین جراح لیفت صورت در تهران - دکتر رفیع
دکتر رضا رفیع

دکتر رضا رفیع، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، با بیش از 20 سال تجربه، چهره و اندام شما را به شاهکاری از زیبایی تبدیل می کند.

دکتر رضا رفیع

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
چاپ صفحه