جراح سینه

دکتر جراح سینه

جراح سینه : جراحی سینه از جمله اعمال جراحی زیبایی است که در میان خانم ها از محبوبیت ویژه ای برخوردار است و روزانه بر شمار متقاضیان آن در سرتاسر جهان افزوده می شود ، چرا که خانم ها با انجام آن می توانند به سینه هایی متناسب و خوش فرم دست یابند.

همچنین بانوانی که در اثر بیماری هایی همچون سرطان سینه و غیره بخشی یا تمام بافت سینه خود را از دست داده اند ، نیز می توانند با انجام جراحی سینه اقدام به ترمیم و بازیابی سینه از دست رفته خود نمایند.

لازم به ذکر است که جراحی سینه تنها مختص بانوان نبوده و به کمک آن می توان مشکلات مختص به سینه آقایان ( بزرگی سینه آقایان ) را نیز مرتفع نمود و اعتماد به نفس آن ها را مجددا بازگرداند.

جراح سینه باید از چه مهارت هایی برخوردار باشد ؟

به طور کلی ، جراح سينه علاوه بر گذراندن دوره جراحی عمومی می بایست دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز سپری نموده و در حوزه کلیه اعمال جراحی پلاستیک و زیبایی از مهارت کافی برخوردار باشد.

جراح سینه

توجه داشته باشید که جراح سينه ، علاوه بر برخورداری از تبحر کافی در انجام جراحی سینه باید توانایی انجام جراحی هایی نظیر ؛ جراحی بینی ، جراحی لیفت صورت ، جراحی ترمیمی بینی ، جراحی زیبایی گوش ، جراحی زیبایی پلک ، لیپوساکشن ، پروتز باسن ، جراحی زیبایی بازو ، جراحی زیبایی شکم ، ژنیکوماستی و غیره را نیز دارا باشد.

بهترین جراح سینه :

از آن جا که جراحی سینه از جمله جراحی های حساس و پیچیده محسوب می شود ، از این رو یافتن بهترین جراح سينه از اهمیت زیادی برخوردار است و در واقع می توان گفت که اولین گام تاثیرگذار و اساسی در کسب نتایج بهینه از این جراحی در گرو انتخاب بهترین جراح سينه می باشد.

انتخاب بهترین جراح سینه :

همانطور که گفتیم نتیجه جراحی زیبایی سینه مستلزم انتخاب بهترین جراح سينه می باشد ، از این رو بانوانی که بنا به هر دلیلی اعم از بزرگ کردن سینه ها ، کوچک کردن سینه ، بالا کشیدن یا لیفت سینه و غیره تصمیم به انجام جراحی سینه دارند غالبا با این سوال مواجه هستند که :

بهترین جراح سینه چه ویژگی هایی دارد ؟

لذا ما در ادامه مقاله پیش رو به شرح توضیحاتی مختصر پیرامون این پرسش پرداخته ایم.

  • از مهم ترین جراح سینهویژگی های جراح سينه این است که در حوزه کاری خود متبحر بوده و از تجربه بالایی برخوردار باشد ، همچنین بدون ایجاد عارضه ای برای بیمار بهترین نتایج را برای وی به ارمغان آورد.
  • بهترین جراح سينه ، سلامت بیمار را در اولویت کاری خود قرار داده و اولویت منافع مادی برای وی در قیاس با حفظ سلامت بیمار از اهمیت کمتری برخوردار است.
  • یک جراح سينه خوب می بایست به تمامی تکنیک های جراحی سینه مشرف بوده و بهترین روش را برای زیباسازی و فرمدهی سینه بیمار همراه با حفظ تناسب اندام وی برگزیند.
  • افزون بر این موارد ، جراح سينه باید هدف بیمار از انجام جراحی سینه را جویا شده و سلیقه وی را در صورت منطقی بودن در حین جراحی لحاظ نماید.
  • همچنین یک جراح سينه خوب باید با صبوری به تمامی پرسش های بیمار پاسخ داده و دیدگاهی کلی از نتیجه عمل برای وی ارائه نماید.

در نهایت ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت است که بهترین جراح سينه چنانچه تشخیص دهد که بیمار شرایط لازم برای انجام عمل جراحی سینه را ندارد باید به بیمار اطلاع داده و او را از انجام این جراحی منصرف نماید.

Call Now Buttonتماس با دکتر