انتخاب جراح بینی خوب از مهم ترین و اساسی ترین اقدامات در راستای انجام موفقیت آمیز جراحی بینی محسوب می شود ؛ چرا که در صورت عدم دستیابی به نتایج ایده آل از جراحی بینی ، نیاز به انجام جراحی بینی ترمیمی ضرورت خواهد یافت.

توجه داشته باشید که در این صورت ، باید جهت انجام جراحی ثانویه حداقل یکسال صبر کنید ؛ زیرا تا قبل از این بازه زمانی به دلیل فعال بودن روند ترمیم زخم های جراحی ، بینی آمادگی لازم جهت جراحی را ندارد و از این رو نمی توان اصلاحات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال نمود.

جراح بینی تهران

انتخاب بهترین جراح بینی

بالطبع انتخاب بهترین جراح بینی ، بخصوص در کلان شهرهایی چون تهران و زمانی که گزینه های زیادی پیش رو باشد ؛ امری دشوار تلقی می گردد.

اقدامات لازم برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

  • تحقیق از دوستان و آشنایانی که تجربه جراحی بینی داشته و به نتایج رضایت بخشی دست یافته اند.
  • جستجو در اینترنت و یافتن لیستی از بهترین جراحان شهر محل سکونت خود.
  • رفتن به سایت پزشکانی که یافته اید و مطالعه رزومه ایشان و دیدن نمونه کارهای موجود در بخش گالری تصاویر و صفحات اجتماعی پزشک مورد نظرتان.
  • مراجعه حضوری به مطب پزشکان موجود در لیست و دیدن بیماران حاضر در مطب و گفتگو با آن ها در رابطه با سطح رضایت شان از نتیجه عمل بینی.
  • شرکت در جلسه مشاوره قبل از عمل و بیان خواسته ها و انتظارات خود از این عمل جراحی.

جراحی بینی توسط دکتر رضا رفیع جراح پلاستیک بینی تهران

 

سخن آخر

دکتر سید رضا رفیع بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران و از برترین پزشکان جراح بینی تهران می باشند ؛ از ایشان می توان به عنوان یکی از بهترین پزشکان جراحی بینی تهران یاد کرد که روزنه مراجعین بسیاری جهت انجام جراحی بینی و همچنین سایر جراحی های پلاستیک زیبایی و ترمیمی به مطب ایشان مراجعه می کنند و عموما از نتیجه عمل خود رضایت دارند.

لازم به ذکر است که دکتر رفیع ، علاوه بر تخصص در انجام انواع جراحی بینی ، توانایی انجام سایر جراحی های صورت و بدن ؛ اعم از جراحی زیبایی چانه ، جراحی زیبایی پلک ، جراحی زیبایی گوش ، لیفت ابرو ، جراحی شکم و غیره را نیز دارا هستند و امکان حصول نتایج موفقیت آمیز از این جراحی ها را میسر می سازند.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که دکتر رضا رفیع ، افزون بر توانایی و تبحری که در انجام جراحی های مذکور دارند ؛ به دلیل اخلاق کاری و صداقتی که دارند ، همواره سلامت بیماران خود را در اولویت قرار داده و حفظ سلامت بیمار ، به عنوان مهم ترین عامل در پیشینه کاری ایشان قلمداد می شود.