جراح بینی تهران

انتخاب متبحرترین جراح بینی تهران از مهم ترین و اساسی ترین اقدامات در راستای انجام موفقیت آمیز جراحی بینی محسوب می شود ؛ چرا که در صورت عدم دستیابی به نتایج ایده آل از عمل بینی ، نیاز به انجام جراحی ترمیمی بینی ضرورت خواهد یافت. توجه داشته باشید که در این صورت ، باید جهت انجام جراحی ثانویه حداقل یکسال صبر کنید ؛ زیرا تا قبل از این بازه زمانی به دلیل فعال بودن روند ترمیم زخم های عمل دماغ، بینی آمادگی لازم جهت جراحی را ندارد و از این رو نمی توان اصلاحات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال نمود. در این مقاله به توضیح مواردی پرداخته ایم که شما را در انتخاب جراح حاذق، همانند دکتر رضا رفیع، هدایت خواهد کرد.

 

جراح بینی تهران

 

انتخاب بهترین جراح بینی تهران 

بالطبع انتخاب یک جراح بینی خوب و مجرب ، بخصوص در کلان شهرهایی و زمانی که گزینه های زیادی پیش رو باشد ؛ امری دشوار تلقی می گردد. از همین رو نیاز است برای انتخاب اقداماتی را انجام داد که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. 

اقدامات لازم برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران
  • تحقیق از دوستان و آشنایانی که تجربه جراحی زیبایی بینی داشته و به نتایج رضایت بخشی دست یافته اند.
  • جستجو در اینترنت و یافتن لیستی از بهترین جراحان شهر محل سکونت خود.
  • رفتن به سایت پزشکانی که یافته اید و مطالعه رزومه ایشان و دیدن نمونه کارهای موجود در بخش گالری تصاویر و صفحات اجتماعی پزشک مورد نظرتان.
  • مراجعه حضوری به مطب جراحان موجود در لیست و دیدن بیماران حاضر در مطب و گفتگو با آن ها در رابطه با سطح رضایت شان از نتیجه عمل بینی.
  • شرکت در جلسه مشاوره قبل از رینوپلاستی و بیان خواسته ها و انتظارات خود از این عمل جراحی زیبایی بینی.

فیلم عمل بینی توسط دکتر رضا رفیع جراح پلاستیک بینی تهران

 

چه فاکتور های در خوب معرفی شدن یک جراح بینی در تهران تاثیر گذار می باشد؟

به منظور به دست آوردن بهترین نتایج از فرایند انجام عمل رینوپلاستی و کسب نتایج مطلوب و ایده آل ، نیاز است تا در ابتدا یک دکتر رینوپلاستی معتبر و مجرب در شهر محل سکونت خود بیابید. یک دکتر بینی خوب و ایده آل  که در میان عموم به عنوان بهترین و متبحر ترین جراح بینی شناخته می شود ، کسی است که دارای تجربه بسیار زیادی در انجام روند جراحی زیبایی بینی بوده و عکس های بیماران قبلی خود را برای کمک به شما در امر قضاوت و بررسی و به عنوان معیاری برای تعیین سطح مهارت خود در اختیار شما قرار می دهد. داشتن مهارت بسیار زیاد ، سابقه درخشان و طولانی در زمینه عمل زیبایی بینی و همچنین داشتن نمونه کار های با کیفیت بسیار زیاد در خوب معرفی شدن یک دکتر زیبایی بینی در تهران موثر می باشد.

بهترین جراح بینی نه تنها باید از نظر پزشکی صاحب تجربه و تخصص بسیار زیادی باشد ، بلکه باید بتواند به شکلی موفقیت آمیز و زیبا نتایج آن را به تصوبر بکشد. یک فوق تخصص جراحی های پلاستیک صورت باید قادر باشد ، توضیحات کامل و جامعی را در خصوص عمل زیبایی بینی و همچنین فرم نهایی عمل و روند اجرای آن را در اخیتار بیمار خود قرار دهد تا وی بتواند با دیدی باز تر و با اطمینان کامل آن را انتخاب کند.  مهم تر از همه اینکه صرف نظر از داشتن تجربه و مهارت بالا ،  وی باید نسبت به سلامت بیمار خود متعهد باشد و  هیچ گاه به خاطر منفعت خود عملی را که می تواند جان بیمار را در خطر بی اندازد را انجام ندهد.

از دیگر ویژگی هایی که در خوب معرفی شدن یک پزشک فعال در این حوزه، کمک می کند داشتن وجدان کاری می باشد.

 

فیلم جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی تهران 

 

سخن آخر

دکتر سید رضا رفیع بهترین فوق تخصص جراحی پلاستیک در تهران و از برترین پزشکان جراح بینی فعال در این حوزه می باشند ؛ از ایشان می توان به عنوان یکی از بهترین پزشکان جراحی بینی تهران یاد کرد که روزنه مراجعین بسیاری جهت انجام جراحی بینی و همچنین سایر جراحی های پلاستیک زیبایی و ترمیمی به مطب ایشان مراجعه می کنند و عموما از نتیجه عمل خود رضایت دارند.

لازم به ذکر است که دکتر رفیع ، علاوه بر تخصص در انجام انواع جراحی بینی ، توانایی انجام سایر جراحی های صورت و بدن ؛ اعم از جراحی زیبایی چانه ، جراحی زیبایی پلک ، جراحی زیبایی گوش ، لیفت ابرو ، جراحی شکم و غیره را نیز دارا هستند و امکان حصول نتایج موفقیت آمیز از این جراحی ها را میسر می سازند.

ذکر این نکته حائز اهمیت است که دکتر رضا رفیع ، افزون بر توانایی و تبحری که در انجام جراحی های مذکور دارند ؛ به دلیل اخلاق کاری و صداقتی که دارند ، همواره سلامت بیماران خود را در اولویت قرار داده و حفظ سلامت بیمار ، به عنوان مهم ترین عامل در پیشینه کاری ایشان قلمداد می شود.

بهترین جراح لیفت صورت در تهران - دکتر رفیع
دکتر رضا رفیع

دکتر رضا رفیع، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی، با بیش از 20 سال تجربه، چهره و اندام شما را به شاهکاری از زیبایی تبدیل می کند.

دکتر رضا رفیع

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
چاپ صفحه