بهترین جراح ژنیکوماستی  

درباره بهترین جراح ژنیکوماستی  

بهترین جراح ژنیکوماستی کیست ؟ در پزشکی به بزرگ شدن سینه های مردان ، ژنیکوماستی گفته می شود. در صورت بروز ژنیکوماستی ضخامت بافت غددی افزایش یافته و سینه بزرگ می شود.

لازم به ذکر است که این مسئله ، ممکن است در یکی از پستان ها یا در هر دو پستان ایجاد شود.

در برخی موارد ، بزرگ شدن سینه مردان هیچ گونه ناراحتی به همراه ندارد ؛ اما در پاره ای موارد ممکن است باعث ایجاد درد و حساسیت در پستان ها شده و سبب بروز ناراحتی فرد گردد.

علل ژنیکوماستی

عامل اصلی بروز ژنیکوماستی ، عدم تعادل بین هورمون ها می باشد. به طور کلی به هم خوردن هورمون های زنانه و مردانه و متعاقب آن ژنیکوماستی ، به علت برخی دلایل فیزیولوژیک رخ می دهد. که این دلایل عبارتند از :

  • بلوغ
  • کهولت سن
  • مصرف برخی داروها ؛ نظیر داروهای مورد استفاده ورزشکاران
  • لازم به ذکر است که بیماری هایی ؛ همچون بیماری های کبدی و اختلالات تیروئید و بیضه ها نیز می توانند منجر به بروز ژنیکوماستی گردند.

بهترین جراح ژنیکوماستی

درمان بزرگی سینه آقایان

به منظور درمان ژنیکوماستی ، روش های متعددی وجود دارد که موثرترین و کارآمدترین آن ها ؛ جراحی ژنیکوماستی و در برخی موارد ، لیپوساکشن می باشد.

در بعضی بیماران به منظور درمان ژنیکوماستی ، نیاز به انجام هر دو روش جراحی و لیپوساکشن وجود دارد.

توجه داشته باشید که انتخاب هر یک از روش های ذکر شده ، به وسعت و کیفیت بافت بستگی دارد.

نتایج جراحی ژنیکوماستی

عمل ژنیکوماستی ؛ معمولا به صورت سر پایی انجام می شود و پس از 4 الی 6 ساعت ، بیمار مرخص می گردد.

در ارتباط با محل برش جراحی نیز باید گفت که پس از گذشت مدت کوتاهی ، امکان تشخیص محل برش جراحی وجود نخواهد داشت.

جراح ژنیکوماستی خوب

به طور کلی یک جراح خوب و مجرب ، دارای بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی بوده و توانمندی آن را دارد که با اتکا بر علم خود و همچنین تجارب فراوانی که طی دوران طبابت خویش در زمینه انواع جراحی های پلاستیک اعم از جراحی ژنیکوماستی کسب نموده ، نسبت به انجام بهینه این جراحی اقدام نماید.

قابل ذکر است که دکتر سید رضا رفیع ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و عضو انجمن جراحان زیبایی هستند.

به جرأت می توان گفت که ایشان ؛ یکی از برترین جراحان ژنیکوماستی می باشند که با استفاده از تکنیک های منحصر به فرد و ویژه خود که در تعداد کثیری از بیماران به اجرا در آمده است ؛ توانسته اند از طریق ایجاد حداقل برش جراحی ، تناسب اندام و رضایت خاطر را برای بیماران خود به ارمغان آورند.

Call Now Buttonتماس با دکتر