اقدامات قبل از لیپوماتیک

اقدامات قبل از لیپوماتیک

عمل لیپوماتیک یکی از متداول ترین و کارآمدترین روش های پیکرتراشی است. شما می توانید پس از انجام عمل لیپوماتیک در راستای پیشگیری از بروز عوارض احتمالی ناشی از آن و همچنین کسب نتایج مطلوب از این عمل با مد نظر قرار دادن اقدامات قبل از لیپوماتیک و رعایت آن ها به اندامی متناسب و زیبا دست یابید.

اهمیت انتخاب جراح پلاستیک

رضایت بخش بودن نتیجه عمل لیپوماتیک ، بیش از هر چیزی در گرو میزان مهارت و توانایی جراح متخصص می باشد. از این رو می بایست دقت کافی را در انتخاب پزشک خود بکار گیرید تا به این ترتیب دستیابی به نتایج دلخواهتان محقق گردد.

متاسفانه در صورت انتخاب نادرست جراح ، شما نه تنها به نتایجی که از انجام این عمل انتظار دارید دست نخواهید یافت ؛ بلکه ممکن است با عوارض احتمال عمل نیز مواجه شوید که متاسفانه در برخی موارد این عوارض ، جبران ناپذیر می باشند.

اقدامات قبل از لیپوماتیک

اقدامات مهم قبل از عمل لیپوماتیک

جراح پلاستیک به منظور حصول رضایت شما از انجام عمل لیپوماتیک ، باید از سطح توقعات شما از انجام این عمل آگاه باشد تا به این ترتیب امکان تحقق آن را برای شما فراهم آورد.

بنابراین از دیگر اقدامات قبل از لیپوماتیک که بسیار حائز اهمیت است و نباید در مورد آن بی تفاوت باشید ، بیان سطح انتظارات تان از انجام عمل می باشد.

از این رو متقاضیان عمل لیپوماتیک بایستی به صورت کاملا واضح و شفاف ، خواسته ها و انتظارات خود را از عمل لیپوماتیک با پزشک متخصص در میان بگذارند.

پس از انتخاب پزشک متخصص و بیان انتظارات خود با جراح معالج ؛ ایشان جهت اطلاع از سلامت جسمانی تان ، شما را به طور دقیق مورد بررسی فیزیکی قرار می دهد تا از این مسئله که آیا شما برای انجام این عمل آمادگی لازم را دارید یا خیر ، اطمینان حاصل نماید.

همچنین یک سری آزمایشات مخصوص نیز در این راستا تجویز می نماید که حتما باید آن ها را انجام دهید.

اقدامات قبل از لیپوماتیک

سایر اقدامات قبل از عمل لیپوماتیک

مصرف سیگار و به طور کلی مواد حاوی نیکوتین و همینطور نوشیدنی های الکل دار را از 2 هفته قبل از عمل باید قطع نمایید.

نسبت به قطع مصرف داروهایی همچون وارفارین ، بروفن و آسپرین که موجب رقیق شدن خون می شوند و نیز داروهای حاوی ویتامینE  ، از 2 هفته قبل از عمل لیپوماتیک بایستی اقدام نمایید.

در حین عمل لیپوماتیک نیز مثل دیگر اعمال جراحی ، باید ناشتا باشید ؛ بنابراین باید شب قبل از عمل یک وعده غذای سبک بخورید و از 8 ساعت قبل از آغاز عمل نیز هیچ نوع ماده خوراکی و نوشیدنی میل نکنید.

جراجی-بینی-تهران
ثبت نام
اطلاع از
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات

دکتر رضا رفیع

اشتراک گذاری
اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی
چاپ صفحه