دکتر جراح سینه تهران

جراح سینه تهران : جراحی سینه ، سبب دستیابی به سینه های با سایز و فرم دلخواه می شود ؛ لذا به یکی از پرطرفدارترین و محبوب ترین جراحی های پلاستیک در بین خانم ها بدل شده است که شمار طرفداران آن رو به افزایش است.

البته باید خاطر نشان نمود که جراحی سینه ، صرفا به منظور زیبایی انجام نشده و گاهی اوقات می تواند جنبه بازسازی و ترمیمی داشته و با هدف بازسازی سینه از دست رفته در بانوانی که به علل مختلفی اعم از سرطان پستان و غیره با فقدان بخشی یا تمام بافت سینه خود مواجه شده اند ، مورد استفاده قرار گیرد.

ناگفته نماند که جراحی سینه ، محدود به خانم ها نبوده و گاها جهت درمان اختلال بزرگی سینه آقایان نیز انجام شده و بزرگی بافت سینه در مردان که در پزشکی به آن ژنیکوماستی اطلاق می شود را برطرف می نماید.

جراح سینه تهران

برای انجام جراحی سینه باید به چه پزشکی مراجعه نمود ؟

انجام انواع جراحی پلاستیک ترمیمی و زیبایی سینه ، در صلاحیت فوق تخصص جراحی پلاستیک می باشد ؛ جراح پلاستیک پس از گذراندن دوره جراحی عمومی ، اقدام به تخصیل در دوره فوق تخصص پلاستیک نموده و پس از آن تمامی عمل های جراحی پلاستیک ؛ اعم از زیبایی و ترمیمی را سپری نموده و در انجام کلیه جراحی های مربوط به سینه از تبحر و توانایی لازم برخوردار است.

لازم به ذکر است که جراح پلاستیک ، افزون بر داشتن توانایی در انجام اعمال جراحی سینه در انجام سایر جراحی های زیبایی و ترمیمی از جمله موارد ذیل نیز تبحر دارد :

  • جراحی زیبایی بینی
  • جراحی ترمیمی بینی
  • جراحی زیبایی پلک
  • جراحی زیبایی گوش
  • جراحی زیبایی شکم
  • جراحی لیفت صورت
  • جراحی زیبایی بازو
  • جراحی پروتز باسن
  • جراحی ژنیکوماستی
  • و غیره

جراح سینه تهران

بهترین جراح سینه تهران کیست ؟

به طور کلی افرادی که درصدد انجام جراحی های زیبایی نظیر جراحی زیبایی سینه که از حساسیت و پیچیدگی خاصی برخوردار است ، می باشند ؛ برای انجام این جراحی ها باید در انتخاب جراح پلاستیک نهایت دقت را داشته باشند.

زیرا نتیجه همه عمل های جراحی ( فارغ از زیبایی یا درمانی ) ، در صورتی به موفقیت ختم خواهند شد که توسط بهترین جراح ، صورت پذیرند.

لذا به جرات می توان اذعان داشت که ماحصل جراحی های زیبایی از جمله جراحی زیبایی سینه ارتباط مستقیم با توانایی و تجربه جراح داشته و در واقع در گرو انتخاب صحیح جراح می باشد.

متقاضیان جراحی سینه ، با توجه به شهر محل سکونت خود باید نسبت به انتخاب بهترین جراح سینه اقدام نموده و در موتورهای جستجو عبارت ” بهترین جراح سینه ( نام شهر خود ) ” را وارد کنند ؛ به عنوان مثال عزیزانی که ساکن استان تهران هستند و به دنبال یافتن بهترین جراح سینه در تهران می باشند ؛ در این راستا باید عبارت ” بهترین جراح سینه تهران ” را جستجو نمایند.

دکتر سید رضا رفیع ، فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی و عضو انجمن جراحان پلاستیک ایران از برجسته ترین پزشکان جراح پلاستیک در ایران به شمار می روند که تاکنون مطلوب ترین نتایج را از انجام جراحی های زیبایی و ترمیمی سینه در کارنامه کاری خود ثبت نموده اند.